Безпритульні тварини можуть завадити проведенню Євро-2012

  Черговою перепоною, яка може зіпсувати проведення чемпіонату ЄВРО-2012 можуть стати безпритульні тварини столиці. Про це попереджають міжнародні правозахисники. Вони скаржаться: столиця переповнена тваринами-блудягами.
  А столична влада не переймається їх стерілізацією. Тож це загрожує безпеці гостей міста під час Єврочемпіонату. Щоби вирішити проблему до 2012-го року, - щодня треба стерилізувати 40 тварин. Мовляв, лише так можна зменшити загрозу з боку 30-тисячної армії собак і котів.

  Крістіан Янач, президент організації захисту тварин Австрії: Дитинчата народжуються щотри місяці, і ви не будете встигати стримувати зростання цієї кількості тварин. І ви знову постанете перед питанням: що робити. В Європі саме тому немає безпритульних тварин, що свого часу 85 відсотків простерилізували. Минув час, і вони померли. А вже інших взяли під контроль.

  Ірена Кільчицька, заступник голови КМДА: "Фактично 2007 році у нас на це грошей не було. 2008 рік тільки почався, тільки пошли кошті. Ми вважаємо що зараз і громадські організації захисту тварин і міжнародні організації вже бачити трошки інші темпи".
  Попередній матеріал
  Тер-Петросян: Визнання легітимності виборів у Вірменії може призвести до міжнародної ізоляції
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...