Без жертв минулася масштабна пожежа на пасажирському поромі біля узбережжя Севастополя

  Без жертв минулася масштабна пожежа на пасажирському поромі біля узбережжя Севастополя. Судно зайнялося за 18 кілометрів від  берега у Чорному морі.  

   

  На облавку було більше сотні людей, 34 члени екіпажу,  та  68 пасажирів, це водії фур,які також перевозили на судні. Для евакуації залучили яхту та пошуково-рятувальний катер, ті супроводили судно до порту Севастополя. Пором прямував зі Скадовська до Туреччини під прапором Молдови. Спершу зайнялася одна з фур - після вогонь став швидко ширитись. Загасити полум’я вдалося за 5 годин об 11 ночі.

  Сергій Кодолов, капітан парому «АНТ-2»: «Произошел пожар на судне загорелись автомобили. Грузовые автомобили на грузовой палубе. Сработала пожарная сигнализация. Обнаружен дым, объявлена тревога, запущены все противопожарные системы. Тушили всеми силами. Встречали нас МЧС, скорые. Оказана первая помощь медицинская».   

  Геннадій Сухорученков, начальник Управління ДСНС у місті Севастополь: «Выгорело 4 грузовых автомобиля с товаром. Сделали проливку и вытаскиваем сейчас оттуда эти фуры, размещаем по разные стороны.  Где есть опасность возгорания мы тих проливаем».  

  Попередній матеріал
  3 законопроекти які зможуть вирішити долю Тимошенко розгляне завтра парламентський комітет
  Наступний матеріал
  Кримінальний скандал у політикумі Бельгії
  Теги:
  Loading...