Батьки учнів трьох столичних ліцеїв пікетуватимуть Кабмін

Щомісячні побори, позапланові перевірки та кадрові інтриги. Це звичайні будні столичних шкіл. Члени батьківських комітетів з трьох столичних ліцеїв збурилися проти департаменту освіти. Й завтра обіцяють акцію під будинком уряду.

Кажуть, що виступатимуть проти свавілля столичних чиновників. Ті, буцімто, не дають спокійно працювати вчителям. У КМДА натомість стверджують: протестують не справжні батьки, а сумнівні організації. Які до того ж прикривають нечистих на руку директорів шкіл. А ще - щомісячні шкільні побори.

Група батьків написала в прокуратуру. А столичний департамент, під носом у якого з батьків щомісяця стягували добровільно-примусові побори, з'ясував: директорка ліцею заміняла фізичне виховання в школярів платними уроками з хореографії. Наприкінці грудня чільницю закладу звільнили. На її захист тепер стають представники протилежної ініціативної групи одразу трьох шкіл.

Освітяни від свого ж фонду відкараскуються. Адже це - окрема юридично зареєстрована неприбуткова організація.

Перевірити, чи бува не поклав фонд батьківські гроші в свою кишеню, не може і мерія. В департаменті освіти радять батькам писати листи в прокуратуру і просити перевіряти шкільні фонди. Виняток - особисті рахунки директорів, що працюють під виглядом фондів.

Ганна Рибалка, Віктор Сніжко, "5 канал"

Попередній матеріал
У Київраді просять призупинити будівництво у Десятинному провулку
Наступний матеріал
Президент відвідав і нагородив поранених у битві за Дебальцівську дугу воїнів
Теги:

МВС пікетували через побиття журналістів на Харківщині

Активісти пікетували ГПУ з вимогою назвати вбивць Чорновола, Ґонґадзе та Героїв Небесної Сотні

Активісти пікетуватимуть Київраду з вимогою закласти у бюджет кошти на порятунок кінотеатру "Жовтень"

Генпрокуратуру пікетували з вимогою зняти обвинувачення з бійців 51-ї бригади