5.ua

Батальйон "Київ-1" створив тренувальну базу з умовами, наближеними до АТО

  Тренувальну базу, де усе максимально наближено до реальної ситуації у зоні АТО, облаштували добровольці міліцейського батальйону "Київ-1" на околицях столиці.


  Там тренуються і живуть кілька десятків бійців – це і ті, хто вже був на передовій, і ті, хто збирається туди. Чоловіки вчаться звільняти заручників і будівлі від терористів, нести службу на блокпостах та облаштувати побут у бойових умовах.

  Бліндажі, окопи, намети, польова кухня та блокпост – усе власноруч із того, що знайшли у лісі менш ніж за тиждень змайстрували бійці добровольчого батальйону "Київ-1".

  Комбат Віталій Сотаренко каже: "Спеціально створювалися такі умови, для того щоб люди, які будуть нести службу у зоні АТО, мали певний досвід, а не набували його там під час складних ситуацій".

  Змайстрували бійці і опудало терориста – з обличчям актора Михайла Пореченкова. Тут відпрацьовують навички з умовними ворогами.

  Нині у таборі навчаються 4 групи, кожна по тижню. Вони за першої необхідності готові виїжджати на Схід і вже знають, що на них там чекатиме.

  Попередній матеріал
  Канада обіцяє продовжувати тиск на Росію
  Наступний матеріал
  Російські ракетні комплекси на Донбасі спроможні завдати ядерного удару – експерт
  Теги:
  Loading...