Фото uanews.dp.ua

Батальйон "Дніпро" бере під охорону залізницю

  Батальйон "Дніпро" і батальйон територіальної оборони Дніпропетровської області беруть під повний контроль низку залізничних станцій області, а також усі прикордонні залізничні станції.


  Про це повідомляє штаб Національного захисту Дніпропетровської області, передає Інтерфакс-Україна.

  "У зв'язку із захопленням залізниці терористами "ДНР" батальйон "Дніпро" і батальйон територіальної оборони беруть під повний контроль станції: Просяна, Слов'янка, Добропілля, Дачне та всі прикордонні залізничні станції", - зазначено в повідомленні.

  У штабі зауважили, що бійці батальйонів беруть відповідальність за зупинення пасажирських потягів і будь-яких інших пересувних залізничних засобів для огляду та контролю пересування через станції. Під час зупинки перевірятимуть документи, особисті речі, вантаж.

  У зв'язку з цим начальник штабу національного захисту області Юрій Береза заявив: "Попереджаємо кожного терориста, хто зробить хоч якийсь крок, який загрожуватиме свободі та безпеці пересування громадян, життю українців та цілісності нашої держави, буде знищено на місці. Ніякої провокації ми не допустимо, а всі можливі посягання на безпеку людей і країни буде розцінено як теракт".
  Попередній матеріал
  В Україні подорожчають залізничні квитки
  Наступний матеріал
  Кримським школярам видали українські табелі з російськими оцінками