Банк викинув на вулицю пенсіонерів за прострочку кредиту [відео]

  Не сплатив кредит - геть із оселі! Банк викинув на вулицю двох пенсіонерів за те що ті, прострочили сплату іпотеки. Два роки тому подружжя позичили у фінустанови гроші на будинок, але через кризу, невзмозі нині вчасно сплачувати відсотки. Більше того, нарікають пенсіонери, їх виселили навіть не дочекавшись рішення суду. Натомість у фінустанові від закидів відхрещуються - кажуть забрали своє.

  Наталія Єгорова: "Они приехали вывели нас за ворота в чем мы были, закрыли дверь, поменяли  замки".

  Наталія Єгорова згадує, як за лічені хвилини, понад десять дужих чоловіків викинули її разом з чоловіком - на вулицю. В усьому жінка звинувачує банк, де три роки тому подружжя взяло кредит на житло. Щойно вдарила криза - повертати гроші пенсіонери стали з затримками. Банк - йти на поступки - не став. Навіть не дочекавшись остоточного рішення суду - виставив будинок на торги і сам же його - викупив.   

  Наталія Єгорова: "Я вообще непонимаю вот этого беспредела, почему без решения суда меня могут выкинуть, а вот мне нужно решением суда войти и мне нужно доказывать, что я здесь проживаю! И при этом милиция ничего не может сделать , никто не может защитить! Так как в этой стране можно жить?!"

  Вже на наступний день після виселення подружжя, на огорожі будинку з`явилось оголошення про продаж чи навіть надання оселі в кредит. Та про судові суперечки навколо майна- потенційним покупцям-  навіть не повідомляють.

  У банку від коментарів на камеру категорично відмовились. Відповіли лише письмово. Незаконними дії фінустанови називають навіть юристи. 

  Федір Олексюк, антиколектор: "Для того щоб виселити в такій спосіб по крайній мірі мало б бути рішення суду на примусове виселення, присутність правоохоронних органів і, по крайній мірі, виконавчої служби. Нікого із цих не було при цьому акті свавілля".

  У міліції - тим часом- правопорушення не вбачають. Та скаргу пенсіонерів таки пообіцяли розглянути - протягом десяти днів. 

  Азад Сафаров, Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Теракт у Сомалі: загинуло щонайменше 65 людей
  Наступний матеріал
  Сайти міністерств оцінили на трійку
  Теги: