Байкери відкрили мотосезон (репортаж)

  Байкери - на дорозі. У столиці офіційно відкрито мотосезон. На Контрактову площу з`їхалося кількасот мотоциклістів.

  Потихеньку з`їжджаються. За півгодини іх кілька сотень буде. Лакові шоломи, шкірянки, потужні двигуни, - українські байкери святкують "новий рік". Вілен відкриття сезону чекав всю зиму. Відсьогодні на байку - і на роботу, і на відпочинок.

  Вілен, байкер: "Центром їздити цікаво,  взагалі Києвом цікаво їздити, мотоциклом ще й їздити зручніше, тому що немає пробок для нього, тому можна виїжджати на ньому і на роботу, і в костюмі, і в краватці".

  Хтось обновкою хизується, хтось переробкою. А хтось планами на сезон. Ті, хто ще й авто має, про нього на все літо забуде. Ілліч, байкер із 10-річним стажем, на залізному коні подорожуватиме. Не сам. З ним завжди вірна подруга.

  При повному параді приїхала на мотозліт і Ліна. Вона за кермом мотоцикла вже сім років. Ось цю "Хонду" два роки тому придбала. Відразу ж перефарбувала у яскравий колір. Дівчина покататися з вітерцем полюбляє. При тому ще й наспівує.

  Поруч із бойовими одиницями Євген припаркував і свого залізного коня.

  Свого мопеда хлопець мріє змінити наприклад  на "Харлея". Але поки що не по кишені.

  Інспектори  до натовпу байкерів на вулицях Києва готові. Кажуть, хвилюватися нічому. Байкери, зазвичай, люди чемні.

  Анна Мірошниченко, 5 канал: "Українські мотобайкери готові продемонстувати, хто на що гаразд. Мотосезон у столиці відкрито. Відсьогодні і до осені вони гасатимуть на ось таких мотоциклах по столиці. Тож радять усім автомобілістам бути уважними на дорозі".

  Анна Мірошниченко, Дмитро Большаков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.54Мб)

  Попередній матеріал
  Відпочинок у Криму стане дешевшим
  Наступний матеріал
  СБ: українські політики мають негайно виробити заходи з подолання кризи
  Теги:
  Loading...