Байкерфест в Ужгороді

  Де важкий рок - там і байкери. Більше тисячі мотоциклістів з різних країн з`їхалися на музичний фестиваль до Ужгорода. Розважали гостей фесту виступами байкерів-каскадерів та власне музикою.

  12-ти річний Євген уже добре розбирається у марках мотоциклів і серед тисячі представлених на параді байків уподобав собі "американця" Харлея. Утім, стати байкером йому не до душі. 

  Натомість без мотоцикла, шаленої швидкості та подорожей за будь-якої погоди справжній байкер не може уявити свого життя. Гумор, теж його обов"язкова складова - запевняють фанати-мотоциклісти. 

  Донецький байкер Сирота на цьогорічному фестивалі виступив у ролі свят-отця. У маскарадні костюми вбралися й інші мотоциклісти. Кажуть - замінили свої традиційні шкірянки на театральне вбрання заради жарту та гарного настрою.

  В останній день фестивалю -  подарунок усім ужгородцям - виступ каскадерів з Угорщини. Відчайдухи на мотоциклах показували, на що здатні залізні коні та майстерність наїзника. А вже потому усім учасникам фестивалю підготували знану вечерю - смаженого бика на рожні. 

  Світлана Максимова, Микола Скунь, , Закарпаття, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Німеччини перегрівся пасажирський потяг - є постраждалі
  Наступний матеріал
  Мексика потерпає від повеней
  Теги: