фото "Азов" / Facebook

"Азов" виводять із Маріуполя

  Згідно з наказом командування Нацгвардії, полк "Азов" виводять з Маріуполя

  Про це повідомляє прес-служба полку "Азов".

  "За наказом командування Національної гвардії України, частиною якої є ОЗСП АЗОВ 10 днів тому частина підрозділу була виведена в Запорізьку область для виконання абсолютно непритаманних завдань для спецпідрозділу. Командування НГУ не придумало нічого кращого, як поставити бійців АЗОВу чергувати на недіючих блокпостах та спостережних пунктах поза зоною АТО. Раніше це завдання виконували місцеві запорізькі нацгвардійці, переважно строковики, яких тепер направляють в Маріуполь чергувати вже на блокпостах в зоні АТО", – йдеться у повідомленні полку.

  Зазначається, що наказ на вихід "Азова" із зони АТО надійшов незадовго до святкування Дня Незалежності. Крім того, як повідомляє Громадське, речниця полку Мар'яна Хомерікі уточнила, що деякі підрозділи полку все-таки залишаться у Маріуполі.

  "Там все ще залишаються наші бійці, але їхню кількість ми не можемо розголошувати, бо це військова таємниця. Але це правда, що більшість військових "АЗОВу" зараз охороняє блок-пости в Запорізькій області а також морські кордони… З чим пов'язане таке рішення ми не знаємо, знаємо лише, що ініціатором був командувач НГУ Юрій Аллєров. Але ми в будь-якому разі виконуємо наказ. Як довго це буде тривати, ми не знаємо", – сказала речниця.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Бойовики знову розстріляли Авдіївку з танків
  Наступний матеріал
  Сайдік: Німеччина ґрунтовно підготувала обговорення ситуації в Україні на неформальній зустрічі ОБСЄ
  Теги:
  Loading...