Автострахування
Автострахування Depositphotos

Автоцивілка: як обрати надійну страхову компанію та чи безпечні нові онлайн-сервіси – відео

У четвер, 20 грудня, о 14:15 гостем програми "Час:Online" на "5 каналі" був перший віце-президент СК "АХА страхування" Андрій Перетяжко

У 2018 році українські автовласники отримали можливість укладати договори обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності в електронному вигляді. Відтепер укласти договір водій може не виходячи з дому, в будь-який зручний момент. Новий формат страхування стає все популярнішим. Кожен двадцятий договір ОСЦПВ уже укладено в електронному вигляді.

Страховий ринок впевнено впроваджує інноваційні рішення, пропонуючи клієнтам нові можливості. Адже, окрім укладення електронного договору, водії отримали змогу врегулювати збитки внаслідок ДТП в електронному вигляді через укладення електронного європротоколу. Це надійний та зручний спосіб врегулювання, який дає змогу уникнути помилок при заповненні та пришвидшити процес оформлення страхового випадку.

Страховий ринок продовжить якісні зміни і в новому 2019 році. Про те, чи всі страхові компанії є надійними та як обрати страховика, який виконає свої обов'язки, ми говорили з першим віце-президентом СК "АХА страхування" Андрієм Перетяжком.

Попередній матеріал
Прес-конференція Нацполіції за підсумками 2018-го: що розповів Сергій Князєв – включення
Наступний матеріал
"Ледь зуби не повибивали": нардепи побилися після голосування за перейменування УПЦ МП