5.ua

Авторам нового Трудового кодексу подарували труну [відео]

  Натомість повноваження роботодавців новий кодекс, начебто, зробить необмеженим. Активісти протестують проти того, що законопроект, на їхню думку, дасть змогу роботодавцю звільнювати одиноких матерів, у яких є діти до 15-ти років. Окрім того, за словами протестувальників, документ обмежить права працівників на страйк та на нормований робочий день. Автори з нового трудового кодексу запевняють - всі ці пункти зі старої редакції прибрали і вже зареєстрували у парламенті відредагований варіант законопроекту.

  Денис Левін, активіст:«Этот проект похоронит возможность рабочему получать вовремя спецодежду, инструмент, это говорит о том, что работодатель в праве создавать те нормативные документы, которые могут ему обеспечить что угодно».

  Людмила Бутько, активістка: «Мать одиночка, одна кормилица в семье и роботодатель будет иметь право ее уволить. Кто ж будет воспитывать этого ребеночка?»

  Олександр Стоян, народний депутат, Партія регіонів: «Ми це викреслили! Трудовий кодекс, його головне завдання - захист працівника. Це право робочого місця, це трудова угода між роботодавцем і працівником, це звільнення роботодавцем людини праці тільки за згодою з профспілковим органом».

  Попередній матеріал
  Новий витік радіоактивної води на АЕС «Фукусіма»
  Наступний матеріал
  Лукаш: Поновити на посаді екс-суддю Волкова можна за умови зміни Конституції