Автоперегони в Одесі [репортаж, відео]

  На трасу для автоперегонів перетворили середмісття Одеси. Там стартував четвертий етап чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів "Гран прі Одеси - 2010". Участь у змаганнях беруть понад півсотні автомобілів з Украъни, Росії, Білорусі та Болгарії.

  Спортивні автомобілі виборюють першість у перегонах "Гран прі Одеси - 2010".

  Російський гонщик Олексій Басов на цих змаганнях не вперше. Торік став переможцем. Каже, під час їзди на таких міських трасах, потрібна швидка реакція, уважність і точний розрахунок.

  Для змагань автомобілі розділили на вісім класів – за об`ємом двигуна. Кожна машина обладнана протипожежною системою і має бездоганні гальма. 

  Довжина траси 2 тисячі 400 метрів. Є на маршруті підйоми, спуски, круті повороти. На окремих ділянках машини розганяються до 195 кілометрів за годину. 

  Відчути адреналін, побачити швидкісні авто та підтримати гонщиків прийшли чимало одеситів. Сподіваються на перемогу земляків.

  Змагання триватимуть до неділі. Переможці  братимуть участь у п`ятому етапі чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів, який відбудеться за кілька тижнів у Києві.

  Марина Шевченко, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  Попередній матеріал
  Телеканал Disney розпочинає мовлення в Україні [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Львові вшанували пам`ять вояків УПА [відео]
  Теги: