5.ua

Автомайданівці пікетували ГПУ і вимагали назвати підозрюаних у побитті протестувальників

  Вогонь у відрі розвели біля генеральної прокуратури автомайданівці.

   

  Активісти спалили календарні аркуші на знак того, що час спливає, а генпрокуратура не називає підозрюваних у побитті протестувальників. Обурені й тим, що в автомайданівців забирають водійські права, карають їх штрафами, переслідують і знищують автомобілі. Водночас, 18-го лютого спливає 15-ти денний термін для амністії затриманих активістів. Але згідно з ухваленим Радою законом, умовою є звільнення протестувальниками адмінбудівель, а повідомлення про звільнення адмінбудівель має видати Генпрокурор, і воно має з`явитися на офіційному сайті установи. Тоді це означатиме амністію затриманих. Автомайданівці ж обурені, що Генпрокурор Віктор Пшонка в цей час пішов у відпустку. 

  Володимир Яворівський, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Прокурор, який має дочекатися оцих десяти днів, які мають закінчитися, а після цього або будуть звільнені вулиці чи не будуть звільнені вулиці, він у цей час іде в відпустку. Ну це взагалі таке враження, що все це розводка така примітивна, дешева".

  Тетяна Чорновол, активістка: "ГПУ зараз саджає активістів майдану, ми вимагаємо їх відпустити. Вимоги до ГПУ - посадити справжніх злочинців, які вбивають людей, які замовляють вбивства і катування. Вимога до ГПУ: посадити злочинців, які дерибанили мільярди з державного бюджету і продовжують зараз дерибанити".

  Попередній матеріал
  У австралійському місті Брісбен помолилися за жертв Євромайдану
  Наступний матеріал
  Кандидатуру майбутнього прем'єра України визначать у Росії
  Теги:
  Loading...