ipress.ua

Автомайданівці наполягають на ліквідації ДАІ

  Автомайдан вимагає від в.о. міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова розпуску Державної автоінспекції. Таку заяву на

  Він вважає, що «майже кожний український водій регулярно страждає від хабарництва та рекету з боку найбільш корумпованої частини МВС - ДАІ, справжньою метою існування якої, є не безпека на дорогах, а вимагання грошей з водіїв».

  «Насправді ДАІ вже давно є фактором небезпеки для учасників дорожнього руху та має усі ознаки організованого злочинного групування», - підкреслює Хаджинов.

  При цьому він наголошує, що під час революційних подій останніх трьох місяців ДАІ виступало як «основний інструмент репресій влади проти Автомайдану"».

  «Майже під час кожної нашої акції вони регулярно зупиняли нас без законних на те підстав. Блокували рух наших колон, фальшували протоколи, збирали персональні данні на активістів. Найбільш страшні злочини даішники коїли у зв’язці з Беркутом, влаштовуючи нам пастки, - нагадав Хаджинов,- Ми вважаємо, що реформування цього організованого злочинного угрупування неможливе. Сподіваємось, що новий міністр внутрішніх справ прислухається до нас!».

  Нову службу нагляду за безпекою на дорогах Хаджинов пропонуює створити за зразком країн ЄС та Грузії. Крім того, від імені Автомайдану висловив готовність делегувати своїх представників до громадської наглядової ради за діяльністю патрульних і пропонує сформувати спільну робочу групу для розробки положення та функцій нової структури, яка б забезпечувала нормальні умови дорожнього руху.

  Попередній матеріал
  Активісти зайняли ще один палац Януковича – в Криму
  Наступний матеріал
  Російські депутати хочуть рятувати «русский мир» в Криму
  Теги:
  Loading...