Авікатастрофу в Бородянці могла спричинити помилка пілота

  На облавку літака, який розбився напередодні на аеродромі Бородянки, перебувало на дві людини більше, ніж було передбачено. Про це повідомили в київській обласній прокуратурі.

  Загалом слідчі вивчають три версії падіння судна. Припускають, катастрофу могла спричинити помилка пілотів або диспетчера, складні погодні умови чи технічна несправність. Правоохоронці розпочали експертизу бортового самописця та записів диспетчера. Літак Л-410 із парашутистами упав напередодні зранку неподалік  Києва не долетівши до злітної смуги аеродрому "Бородянка" кілька кілометрів. Із 20-ти людей на борту 5-ро загинули. 15-теро травмовані. Більшість постраждалих у київській обласній клінічній лікарні. Зокрема і обидва пілоти. Раніше повідомлялося, що один із них загинув. Троє постраждалих у тяжкому стані. Двоє з них перебувають у реанімації Бородянської лікарні.

  Микола Анкін, головний лікар київської обласної кілінічної лікарні: "Пилоты: один имеет черепно-мозговую травму, второй получил компрессионный перелом 12-ого грудного позвонка и вчера был прооперирован. Есть пациенты, пациентки, говорят еще слабый пол, но они вчера еще собирались ити домой".

  Андрій Швець, начальник відділу прокуратури Київської області: "Це повітряне судно в цей же день, перед цим вильотом, який став для нього фатальним, уже здійснило один політ і висадку парашутистів. це був уже другий виліт. Беззаперечно, будемо досліджувати, чому, яким чином воно злетіло, дозвіл, чи враховувались при цьому метеоумови, чи вони отримувались, звідки вони отримувались, ці дані".

  Попередній матеріал
  Суперечливі прогнози на матч Україна-Швеція від віщунів-тварин
  Наступний матеріал
  Українська збірна здобула перемогу у першій грі на Євро-2012
  Теги: