5.ua

Авдіївська промка: що для військових відносна тиша, то для цивільних – гучна війна

Військові, які  боронять позиції поблизу Авдіївки, констатують – вдень обстрілів традиційно менше, а от уночі бойовики активізуються. Зокрема, працює й важка артилерія

На позиціях у Авдіївській промзоні побувала знімальна група "5 каналу". Репортаж Сергія Барбу.

Що для військових відносна тиша, то для цивільних – гучна війна. Кількість ворожих атак на авдіївську промзону зменшилася, кажуть вояки, проте миром це назвати складно.

Зменшення інтенсивності вогню – явище тимчасове, припускають військові.

Від лейтенанта-випускника військового вишу до заступника командира батальйону. Андрій на фронті з 2014-го року. За цей час, каже, переконався – бойовикам не писані жодні закони. Нинішній спад їхньої активності боєць пов'язує із засіданням Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Кожну тиху хвилину військовослужбовці використовують, щоб укріпитися, бо зима вже на носі. Кажуть, до снігів та морозів – готові. З такими укріпленнями, кажуть військові, їм не страшні ні обстріли, ні холоди.

Більшість цих військових добре підготовлені. Перед тим як потрапити у найгарячішу точку східного фронту – пройшли вишкіл за стандартами НАТО, переймали досвід у колег на Балканах.

Добре укріплені, зі зброєю в руках та з пильністю в очах, вони готові до чергової неспокійної ночі в Авдіївській промзоні.

Сергій Барбу, Сергій Клименко, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
МЗС вимагає покарати зловмисників, які напали на Культурний центр України у Москві і спалили прапор
Наступний матеріал
У Тернополі через вибух газу у повітря злетіли 12 каналізаційних люків – є постраждалі