5 канал

Авдіївка довела, що українці можуть мобілізуватися в потрібний момент – Час. Підсумки тижня

Запорука успіху – це холодний розум і злагодженість дій

Цинічно. Підступно. Самовпевнено. Не озираючись на наслідки. Росія спробувала нахрапом протиснути фронт в Авдіївці. Щонайменше – оволодіти фільтрувальною станцією. Щонайбільше – посунути українські сили далі від Донецька. Тактика типово російська – "гради" й артилерія серед житлових кварталів, бо якщо прилетить у відповідь, російські пропагандисти поруч.

Зафільмувати порушення з боку України не вийшло. Натомість фактів воєнних злочинів з боку російських бандформувань виявилося вдосталь. Київ каже – це буде в матеріалах до суду.

Знакове, що відбулося в Авдіївці. Армія – 72 бригада показала якісні злагоджені дії, що зупинили ворога, дозволили контратакувати. Оперування резервами і спокій у рішеннях. Це зростання якісного рівня війська. Так, у нас втрати – 10 загиблих і майже сім десятків поранених. Але у ворога знищено десятки і поранено сотні.

Цивільні – біда Авдіївки довела – українці можуть мобілізуватися в потрібний момент. Це стосується і місцевої влади, і волонтерів. Зігріти, нагодувати, охороняти, вивезти... Конкретна біда, конкретного містечка довела – запорука успіху це холодний розум і злагодженість дій. Усіх нас. 

Докладніше дивіться у сюжеті "Час. Підсумки тижня":

Як повідомляв 5.ua, cитуація, яка впродовж останніх кількох днів розгортається навколо Авдіївки, є хорошою нагодою повернутися до розгляду питання щодо надання Вашингтоном Україні летальної зброї. Про це заявив польський експерт, екс-міністр національної оборони Польщі Януш Онишкевич.

Дивіться фото за темою:

Евакуація Авдіївки та порятунок місцевих – чим живе обстріляне місто

/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки
/
Евакуація Авдіївки

Попередній матеріал
Окупанти залишили бійцям АТО черговий "сюрприз": що коїться на кордоні з РФ
Наступний матеріал
"Паркуйтеся грамотно": у КМДА вирішили евакуйовувати автівки, залишені на узбіччях
Loading...