Фото from-ua.com

Аваков обурений звільненням терориста і підпалювача "Топаза" під "чесне слово"

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Facebook розкритикував ухвалу суду про звільнення Ігната Кромського, відомого за прізвиськом "Топаз".


  Чільник МВС наголосив – раніше "Топаз" втікав з-під домашнього арешту, брав участь у підпалі харківської облдержадміністрації та захопленні луганського СБУ, а також перебував у лавах банди Гіркіна-Стрєлкова. Втім, правоохоронці затримали його вдруге, а 26-го квітня Київський районний суд Харкова обрав йому запобіжний захід – утримання під вартою. Водночас, ще кілька днів тому харківська Феміда відмовлялася пом’якшити покарання Кромському-"Топазу", якого звинувачують у організації масових заворушень.

  Як ми повідомляли, відомого за популярним інтернет-відео охоронця "антимайдану" у Маріїнському парку відпустили з під варти під особисте зобов’язання – попри те, що він раніше утік з-під домашнього арешту. Відповідне рішення було ухвалене Київський судом Харкова за клопотанням захисту, а також харківської прокуратури. Про це заявив адвокат Кромського – Олександр Шадрін.

  Прокуратура – нагадаємо – у за законами нашої країни зобов’язана відстоювати дотримання законодавства та інтереси народу та держави, а не відпускати на волю терористів в умовах війни.

  Попередній матеріал
  ООН розпочала програму допомоги переселенцям з Донбасу
  Наступний матеріал
  Попри оманливі заяви Олланда, росіян таки пустили на "Містраль" і випустили у море