korrespondent.net

Аваков наполягає на розробці нового документу щодо Донбасу замість Мінських угод

Один з основних принципів, який має бути прописаний у документі, – цілковите виведення всіх російських військ з України

Мінські угоди не допоможуть досягнути миру і розв'язати конфлікт на українському Донбасі. Про це на Національному експертному форумі у столиці заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає "5 канал".

За словами Авакова, є необхідність розробити нові документи, в яких чітко прописати основні принципи. Зокрема, цілковите виведення всіх російських військ з України і контроль на кордоні спільно з миротворцями. Відтак, потрібно братися за соціальні питання.

"Як можна добитися звільнення Донбасу? Миротворці спільно з українськими силами стають на кордоні України – міжнародно визнаному. З території України йдуть всі підрозділи іноземних держав, РФ, забирають із собою всі ці напівбандитські організації, які змінюються, наче рукавички. Туди вводяться органи юстиції. Все виключно у законодавчому полі України", – зазначив очільник МВС.

Він також наголосив: "Тоді у нас наступає час тактики малих кроків, і кожен крок має доводити громадянам України, які живуть на Донбасі, що з Україною їм краще, ніж з окупаційним режимом". 

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак прокоментував відповідну заяву глави МВС. Почути його думки можна нижче у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Хмари попелу і понад 400 скасованих рейсів: Тисячі туристів застрягли на Балі через вулкан Агунг
Наступний матеріал
В ОРДЛО більше важкої техніки з РФ, ніж на озброєнні у Великої Британії – МВС
Loading...