Сергій Почтаренко в суді
Сергій Почтаренко в суді 5 канал

Арешт на гауптвахті: ще одному чиновнику Міноборони обрали запобіжний захід у "справі бронежилетів" (оновлено)

Читайте по-русски
Арешт на гауптвахті: ще одному чиновнику Міноборони обрали запобіжний захід у "справі бронежилетів"

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід першому заступнику начальника Головного управління розвитку і супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Сергію Почтаренку – арешт на гауптвахті з альтернативою у понад 76 млн грн застави. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ірина Шевченко.

Такий захід військовослужбовцю суддя Олег Білоцерківець обрав у справі щодо закупівлі Збройними силами неякісних бронежилетів.

ОНОВЛЕННЯ. Згодом стало відомо, що ще одному фігуранту справи стосовно закупівлі бронежилетів для війська Печерський райсуд столиці обрав запобіжний захід. Мова про начальника відділу управління Міноборони Василя Саковця. 

За словами Ірини Шевченко, для Саковця обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту до 3 січня, як і Ользі Капінус.  

Нагадаємо, у понеділок, 11 листопада, суд відправив до СІЗО начальника Головного управління розвитку і супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Дмитра Марченка. Розмір застави він визначив у сумі тих самих понад 76 млн грн.

А сьогодні суддя відправив під нічний домашній арешт вже заступницю Дмитра Марченка – Ольгу Капінус.

Довідково. У червні 2019 року директор ДБР Роман Труба заявив, що три з п'яти бронежилетів, які закуповує Міноборони, прострілюються. У Міноборони показали, як проводять балістичну експертизу бронежилетів, перш ніж прийняти партію. Проводиться вона в лабораторії інституту ім. Черняховського. Труба повідомив, що слідчі ДБР замовили експертизи в лабораторії МВС.

Попередній матеріал
Заарештований у Криму активіст Приходько до Зеленського: "На коліна – тільки перед Богом!"
Наступний матеріал
Організатора "вбивства" журналіста Бабченка випустили із в'язниці – причина
Loading...