Арбузов не зняв жодної копійки зі своїх рахунків - ГПУ

  Жодної копійки з рахунків колишнього голови Нацбанку Сергія Арбузова за час, поки вони були розблоковані – не зняли. У цьому запевнили у Генеральній прокуратурі.


  Рішення Печерського райсуду Києва про зняття арешту з рахунків Арбузова, ухвалене 21 листопада, у відомстві назвали неправомірним.

  Перший заступник начальника головного слідчого управління Генпрокуратури Святослав Лаганяк заявив: "До процесу було залучено держслужбу фінансового моніторингу, було проінформовано керівництво банківських установ про незаконність рішення слідчого судді про заблокування рахунків, а вже 24-го числа – тобто в перший наступний робочий день – слідчий повторно звернувся до того ж Печерського суду з клопотанням про накладення повторного арешту. Жодна копійка з арештованих раніше рахунків знята не була. Цей суддя на сьогоднішній день – ну, якщо ще не приймалось рішення керівництвом судових інстанцій – мабуть що продовжує виконання обов’язків судді. Специфіка такого судового рішення не передбачає навіть можливості його оскарження в апеляційному порядку".

  Попередній матеріал
  Суд над генералом Назаровим відклали до 9 грудня
  Наступний матеріал
  Роскомнадзор обмежив доступ до Vimeo