Пукач 5.ua

Апеляційний суд залишив у силі вирок Пукачу

  Адвокати засудженого збираються подавати касаційну скаргу.

  Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок колишньому генералу МВС Олексію Пукачу, якого засудили до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Своє рішення колегія суддів зачитувала дві години. Врешті оголосили, що підстав змінювати вирок немає.

  Сам засуджений та його захисники таким рішенням невдоволені. Переконані, що через те, що сплив термін давності справи, Пукачу мали б змінити вирок: з довічного на 15 років ув'язнення. Адвокати зазначили, що подаватимуть касаційну скаргу. Натомість представники захисту Мирослави Гонгадзе запевняють, що Пукач має бути позбавлений волі довічно. 

  Нагадаємо, у квітні 2015 року в Менській колонії на Чернігівщині помер співучасник вбивства Георгія Гонгадзе - екс-полковник МВС Микола Протасов. Протасов мав вийти на волю у 2018 році. Він був підлеглим Олексія Пукача, який на момент скоєння злочину обіймав посаду начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС.

  Згідно з матеріалами справи, вбивство Георгія Гонгадзе було скоєне вночі 17 вересня 2000 року в лісі неподалік Києва Олексієм Пукачем та трьома його підлеглими. За даними слідства, Протасов тримав журналіста, коли Пукач його душив.

  Попередній матеріал
  Ще один бойовик "ДНР" скористався програмою повернення (відео)
  Наступний матеріал
  На Буковині попрощались з 18-річним бійцем Олександром Ковалем
  Теги:
  Loading...