Апеляційний суд почав розгляд справи Павличенків

  Сергія та Дмитра Павличенків, обвинувачених у вбивстві судді, повторно допитають. Так вирішив столичний апеляційний суд.

  Там сьогодні провели перше засідання у справі батька та сина. Павличенків на засіданні не було. Як заявили прокурори, до них не надійшло відповідне клопотання від захисту з проханням доправити обвинувачених до суду. Представники родини Павличенків переконують - клопотали про це раніше. До того ж, заявляють, прокурори спецільно затягують розгляд справи, сподіваючись, що громадські акції протесту вщухнуть. Наступне засідання апеляційного суду відбудеться 23 січня об 11 годині.

  Наталія Сьома, держобвинувач: "До суду не надійшло клопотання Павличенків щодо участі у судовому процесі, тому було прийнято рішення прокурорами про доставку у судове засідання".

  Володимир Широченко, правозахисник, друг Дмитра Павличенка: "Мне сегодня звонил сотрудник следственного изолятора и рассказал о том, что Дмитрия Павличенко 2 дня не выводили на прогулку, потому что, якобы, у них сломана дверь в камере. Я так предполагаю, что власти искали варианты и это был как запасной ход, и если бы было ходатайство, то по техническим причинам в суд их бы все равно не привезли".

  Попередній матеріал
  Депардьє: У російської опозиції немає власної програми
  Наступний матеріал
  Гостиний двір отримав статус пам`ятки містобудування
  Теги:
  Loading...