Апеляційний суд Києва переніс розгляд справи Павліченків на 12 березня

  Апеляційний суд Києва призначив почерко-знавчу експертизу - під час розгляду скарги на вирок Дмитру та Сергію Павліченкам, засуджених за вбивство судді Сергія Зубкова.

  І до отримання результатів у слуханні оголошено перерву - до 12 березня. Відповідність почерку засуджених із літерами у знайденій в їхній квартирі записці з адресою вбитого судді - вивчатиме Київський науково-дослідний експертний інститут. Проведення такої експертизи, на думку обвинувачення, сприятиме об`єктивності процесу. Натомість захист переконує - це не єдине упущення, яке допустили правоохоронці і під час розслідування справи, і потому під час розглядів закидів у суді першої інстанції.

  Тетяна Шевченко, адвокат Дмитра Павліченка: "Те, що не зробили раніше, це один із недоліків слідства, яких дуже багато. Там багато чого слідство не зробило. Скажімо, вилучили кульки в автомашині Павліченка, вони находилися у поліетиленовому пакетику. Звичайно ж, можна було зняти з поліетиленового пакетика і відбитки пальців, і біологічний матеріал. І суд, і прокуратура ставить питання так, що засуджені повинні захищатись і виправдовуватись".

  Наталія Сьома, прокурор: "Підсудні мають право як давати покази, так і відмовитись. В ході судового слідства вони обрали позицію, щоб відповідати на запитання, які задають сторона обвинувачення. Призначаючи проведення почеркознавчої експертизи суд ставив на меті забезпечити об`єктивність, повноту і всебічність процесу. Повинні бути досліджені усі наявні у справі матеріали". 

  Нагадаємо, батька й сина Павличенків визнали винними у вбивстві суді Шевченківського райсуду та загратували - старшого довічно, молодшого на 13-ть років. Натомість Павличенки свою провину заперечують, наполягають, зізнання правоохоронці вибивали силою та шантажем. Нині в Апеляційному суді триває розгляд скарги на вирок суду першої інстанції. До будівлі, традиційно, як і на кожне засідання збираються прихильники родини Павличенків, переважно це футбольні уболівальники, до яких належав і молодший обвинувачений у вбивстві.

  Попередній матеріал
  Українським медикам, які лікують Тимошенко, незрозуміла тактика лікування
  Наступний матеріал
  90 млрд. дол. компенсацій може виплатити "Брітіш Петролеум" за розлив нафти у Мексиканській затоці
  Теги:
  Loading...