5.ua

Антивоєнний автопробіг повертається з Криму до Києва

  Гуманітарну допомогу кримським армійцям передали учасники антивоєнного автопробігу на блокпості Чонгар Херсонської області.

  Далі колону із тридцяти автівок, яка рухалася до Криму, не пустили на територію, яка перебуває під контролем підрозділів російських окупаційних військ. За словами учасників автопробігу, у Чонгарі їх обстріляли із травматичної зброї. Постраждав 60-річний чоловік. Автоколона прибула до Донецька, потому рушила до Києва.

  Геннадій Войтов, учасник антивоєнного автопробігу: "Не пускали на территорию. Мы предложили зайти пешком. Старший передернул затвор, сказал – будем стрелять на поражение, если еще сделаете шаг. Буквально через секунду потом последовал выстрел из "калаша" в ноги. Достается пистолет и буквально с полтора метра – 2 выстрела в грудь".

  Анатолій Пилипенко, учасник антивоєнного автопробігу: "Вот на этом перешейке, где стоял наш шлагбаум, был пост ГАИ, там перегородили плитами. Мы едем в Киев для того, чтобы донести до нашего руководства, донести до людей, достучаться, докричаться – в каком положении ситуация, которая в Крыму. Это идет конкретная оккупация".

  Попередній матеріал
  Українську федерацію гімнастики викидають з приміщення
  Наступний матеріал
  П’ять зниклих в Криму українських громадських активістів знайшлися і вже на волі
  Теги:
  Loading...