genosse.su

Антирекорд у Раді: у жовтні нардепи прогулювали найбільше

  У жовтні на засіданнях Верховної Ради в середньому було зареєстровано 318 народних депутатів із 422, що є найгіршим показником за 2017 рік

  До цього найгірші результати відвідуваності було зафіксовано в лютому 2017 року, коли в залі парламенту в середньому було зареєстровано 326 нардепів. Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України".

  "У березні цей показник склав 332 нардепи, квітні – 341, травні – 334, червні – 343, липні - 341, вересні – 328. Загалом лише 33% нардепів (139 із 421) відвідали всі засідання Ради в жовтні. Водночас шестеро депутатів не відвідали жодного засідання, 58 – пропустили понад половину засідань. Інформація за даними письмової реєстрації", – йдеться в повідомленні.

  Не відвідали жодного засідання ВРУ у жовтні члени "Опозиційного блоку" Євген Бакулін та Вадим Рабінович, позафракційні Дмитро Ярош та В'ячеслав Константіновський (подав заяву про складання мандату депутата), а також нардепи-втікачі Олександр Онищенко і Сергій Клюєв. Ці народні депутати не відвідали жодного засідання ВРУ як за даними письмової, так і електронної реєстрації. Бакулін та Ярош також не відвідали жодного засідання ВР у вересні.

  Серед фракцій і груп найгірші показники відвідуваності (за даними письмової реєстрації) у "Відродження", найкращі – у Блоку Петра Порошенка. В середньому в жовтні в залі було зареєстровано 83% депутатів фракції БПП, 79% – "Народного фронту" та Радикальної партії Олега Ляшка, 75% – "Самопомочі", 74% – позафракційних, 73% – "Батьківщини", 62% – "Опозиційного блоку", 61% – "Волі Народу", 58% – "Відродження".

  Загалом у жовтні відбулося 11 пленарних засідань ВР.

  Попередній матеріал
  США готові відновити бойове чергування B-52 з ядерною зброєю
  Наступний матеріал
  Олена Зайцева усвідомлює свою провину у ДТП – знайомий родини Зайцевих
  Loading...