ipress.ua

Антикорупційне бюро завершило досудове розслідування щодо впливу Пасішника на Абромавичуса

  Наразі захист ознайомлюється з матеріалами досудового розслідування

  Детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного впливу виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника на члена міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. Про це в четвер повідомляється на офіційному сайті НАБУ.

  У повідомленні сказано, що 28 березня детективи бюро повідомили Пасішнику про завершення досудового розслідування та надання доступу до його матеріалів. Наразі захист ознайомлюється з матеріалами досудового розслідування. Затим обвинувальний акт направлять до суду.

  У НАБУ також зазначили, що досудове розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованому за заявою Абромавичуса, триває.     

  24 лютого детективи НАБУ зареєстрували кримінальне провадження стосовно незаконного впливу Пасішника на Абромавичуса з 25 січня до 1 лютого 2016 року з метою внесення пропозиції про призначення на посаду заступника міністра. 9 березня Пасішнику повідомили про підозру.

  Як повідомляв 5.ua, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію проведенню його командою реформ. 10 березня 2016 року Абромавичус допустив, що все ж таки за певних обставин може залишитись в уряді, адже хотів би продовжити реформи. 

  Попередній матеріал
  Поповнення у коаліції: позафракційні нардепи Кишкар та Кривенко написали заяви про вступ до БПП
  Наступний матеріал
  Мотузяник підтвердив інформацію про втрати сил АТО внаслідок обстрілів Зайцевого і Майорська
  Loading...