5.ua

Аншлаг в Одеській військовій академії - по 7 абітурієнтів на одне місце

  В Одеській військовій академії – аншлаг вступної кампанії. Охочих отримати військову освіту – більше, ніж місць у навчальному закладі.


  В Одесі готують основні офіцерські кадри для артилерії, розвідувальних підрозділів, десантних військ і Військово-морських сил. Війна із російськими бандформуваннями довела – є кому захищати країну зараз, є й ті, хто буде це робити далі.

  22-річний Віталій Шацький не на словах знає, що таке війна. Останні два місяці він перебував на службі у зоні АТО під Слов'янськом та Краматорськом. Тепер вирішив вступати до військової академії на факультет ракетно-артилерійського озброєння. Родина вибір Віталія підтримала.

  Цьогоріч вступити до військової академії забажали більше дівчат, ніж торік. Вступають усі на факультет тилового забезпечення.

  Абітурієнти – здебільшого з військових родин, тож мають чіткі уявлення про те, що їх чекає під час служби. Батьки пишаються вибором своїх дітей в непрості часи і не приховують, що хвилюються за них.  

  Цьогоріч держзамовлення академії збільшили у півтора рази. Втім, і за таких умов на одне місце претендують по кілька абітурієнтів. Найпопулярнішим є факультет, який готує розвідників – на одне місце там претендують семеро.

  Хто з абітурієнтів стане офіцером, а кому доведеться випробовувати долю наступного року – остаточно стане відомо у середу. Новоявлені студенти пройдуть військово-професійну підготовку на полігоні, і вже наприкінці літа складуть присягу.

  Олена Мілова, Анастасія Твердохліб, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал".
  Попередній матеріал
  У Миколаєві створили бронемашину для евакуації поранених з поля бою
  Наступний матеріал
  ГПУ призупинила слідство у справі Кернеса
  Loading...