5.ua

Активісти закликають українців носити символіку ЄС [відео]

  Так само запропонували і парламентаріям поставити замість партійної – євро-символіку на своє робоче місце. Нині громадські організації шукають волонтерів, які роздаватимуть євроатрибутику. Звертатимуться, кажуть, насамперед до студентів. Робитимуть це в Києві, але не проти, якщо до їхньої ініціативи долучаться й інші міста. Таким жестом активісти хочуть показати Європі, що вона підписує угоду не лише з Президентом, а з усіма українцями.

  Юрій Луценко, лідер ініціативи "Третя республіка": «Ми подаємо знак Європі, що ви підписуєте угоду не з тимчасовим президентом – а всі президенти тимчасові – ви підписуєте угоду з колосальним, величезним європейським народом. Щоб людина спам’яталась, що він зробив цей вибір, от він одягнув цю стрічку і він перейшов кордон в Європу. Ми хочем, щоб людина пам’ятала: вона обрала Європу, а не Янукович чи опозиція».

  Олександр Данилюк, лідер ГО "Спільна справа": «Є пропозиція до парламентарів поставити прапор Євросоюзу на своє місце робоче – таким чином можемо зрозуміти, яка кількість парламентарів усвідомлюють необхідність підписання асоціації».

  Попередній матеріал
  В Румунії перекинувся автобус з українцями – 2 загиблих [відео]
  Наступний матеріал
  Вибух газу в луганській двоповерхівці – є постраждалі [відео]