Активісти вимагають створення робочих місць для неповносправних

  Стоврення тимчасових робочих місць при реабілітаційних центрах для людей з особливими потребами вимагають громадські активісти. Ідеться про соціально-економічні підприємства, що мають обов`язково запрацювати при кожному реабілітаційному закладі для неповносправних.

  Там, після здобуття певної спеціальності, люди з обмеженими можливостями зможуть одразу стати до роботи і почати заробляти гроші. Втім, наголошують активісти, така зайнятість є тимчасовою. Працювати в соціально-економічному підприємстві можна не більше, ніж півроку. За цей час люди з особливими потребами мають підшукати інше - постійне місце роботи. Нині таких закладів - не більше трьох десятків. На одному підприємстві задіяно від двох до дванадцяти працівників з особливими потребами. Всього - за даними активістів - в Україні живе майже два з половиною мільйони інвалідів. І лише чверть - працевлаштовані.

  Юрій Антропов, президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів: "Якщо є певна там освіта, якась професія, то дуже складно щас працевлаштуватись - ви про це знаєте, що потрібен певний досвід роботи. Так от, ми пропонуємо, щоб при цих центрах все-таки були ці проміжні, транзитні робочі місця, де б завелася трудова книжка в інваліда, він получив навики, удосконалив там свій професіоналізм, і уже на підприємство ішов не з пустими руками".

  Попередній матеріал
  Невідомі знесли громадську приймальню Гриценка біля Десятинної церкви
  Наступний матеріал
  Проти екс-міністра фінансів Греції порушили кримінальну справу
  Теги:
  Loading...