Активісти встановили тимчасовий хрест на місці зруйнованого FEMENками [відео]

  Тимчасовий хрест жертвам Голодомору та політичних репресій встановили над Майданом Незалежності. Утім, стоятиме пам’ятний знак поблизу Жовтневого палацу лише близько тижня.
  Потому активісти мають намір замінити його на подібний до того, що був знищений напередодні. Сосновий хрест небайдужі придбали власним коштом - він вчерверо тонший за свого попередника і вдічі нижчий. До кінця дня пам`ятку планують освятити церковники.

  Богдан Бенюк, учасник акції: "Величезна кількість людей, душ, прекрасних українців - вони останню хвилину свою зустріли. Я думаю що цей хрест - пам`ять їхніх мук великих, їхнього життя встановлений тут на Хрещатику це є великий знак який без сумніву являється знаковою частинкою для українців".

  Олександр Бригинець, учасник акції: "Мало того що знищений хрест, так це же знищений хрест жертвам знищиним комуністичним режимом і нквд тобто тут накладають різних шарів які абсолютно повністю дискредитують цей рух який був Фемен".

  Напередодні активістки руху Фемен  на підтримку російського панк-гурту Pussy Riot, бензопилою розпиляли хрест із католицьким розп`яттям. Його у 2004 році встановили закарпатські уніати в пам`ять про замордованих і розстріляних жертв НКВС.

  Попередній матеріал
  Дівчата-моделі прибирали вулиці Харкова [відео]
  Наступний матеріал
  Погода. В Україні очікують на потепління
  Теги: