5.ua

Активісти пікетували будинок голови окружного адмінсуду в Івано-Франківську [відео]

  Понад пів сотні активістів Івано-Франківська пікетували будинок голови окружного адміністративного суду - Петра Черепія. 

   

  Учасники акції пояснюють, саме адмінсуд нині оскаржує усі рішення облради. Зокрема, про відставку губернатора Прикарпаття, підняття прапора ЄС та передачу повноважень ОДА обласній раді. Голову окружного адмінсуду вдома не застали. До активістів вийшла його дружина і сказала, що активісти помилилися адресою. Мовляв тут мешкає лише вона та її син. 

  Василь Попович, керівник Івано-Франківського штабу національного спротиву: "Обласна рада приймає прогресивні рішення і таке враження, що прокуратура в нас найзаконніше у всіх областях, які тільки є. І на догоду сьогоднішньому режиму вони всьо опротестовують і це все скасовує в суді".

  Сергій Адамович, депутат Івано-Франківської обласної ради: "Насправді в адмінсуді розглядаються справи майже по всіх рішеннях обласної ради останніх двох сесій. Прокуратура оскаржує всі рішення. В нас є певні відомості, що голова суду чинить тиск на суддів і тому все, що подає прокуратура, всі їх вимоги задовільняють".

  Попередній матеріал
  Активісти пікетували будинок голови окружного адмінсуду в Івано-Франківську [відео]
  Наступний матеріал
  Понад 200 людей постраждали внаслідок сутичок у Боснії та Герцеговині
  Теги:
  Loading...