Активісти палили шини біля МОЗ – вимагали боротьби з корупцією  Активісти в масках розбивали пляшки з займистою сумішшю і підпалювали шини просто під вікнами Держслужби – і все це на проїжджій частині дороги. Не всі з мітингарів розуміли, навіщо це роблять. Активніші пояснювали, що їм уривається терпець, бо Міністерство охорони здоров'я просякнуте корупцією.

  Найдужче роздратувала повстанців заступниця голови Державної служби з лікарських засобів. На їхню думку, Інна Демченко – корупціонерка режиму Януковича, яку треба негайно звільнити.

  Активісти кажуть: "Мусій дає своє слово, що він її звільнить, і це слово ми вже чуємо місяць. Він підписує якісь бумаги, потім їх відкликають, тобто вони грають в кішки-мишки. І, бачите, кожен як може, так і виражає свій протест. Хтось уже не вірить в слово, а вірить в очищення вогнем".

  Сама ж Демченко це коментувати відмовилася. Натомість, приїхали пожежники. Спершу вони боялися гніву активістів, та все ж наважилися загасити полум'я. Не втручалися у протест і правоохоронці – просто спостерігали.

  Попередній матеріал
  Канадський політик забув в аеропорту папку з секретними документами НАТО
  Наступний матеріал
  Заблоковані луганські прикордонники потребують допомоги - ДПСУ