Активісти намагаються врятувати від знищення столичний Гостинний двір

  "Гостинна республіка" з`явилася у Києві. Мистецький простір із такою назвою започаткували кілька столичних письменників, істориків, громадських активістів.

  Відтепер у внутрішньому дворі історичного Гостиного двору безкоштовно проводитимуть лекції, виставки, музичні та поетичні вечори. Таким чином молодь хоче висловити свій протест проти знищення визначної будівлі столиці. Кілька тижнів тому Київрада дозволила реконструювати Гостиний двір. Громада столиці побоюється, що його перебудують, створивши черговий торговельний центр. Аби мистецька акція була законною, його учасники подали до Київради заявку на проведення безстрокової мирної акції. Вони також збирають підписи за передання Гостинного двору у постійне користування громаді.

  Ігор Луценко, член ГО "Збережи старий Київ": "Ми проти того, аби перетворювати цю, надзвичайно важливу для киян і для Подолу зокрема, будівлю у торгово-розважальний центр. Це знищить Контрактову площу, це знищить Поділ. Ми за те, щоб призначення цієї будівлі було - історія, освіта, культура, наука і громадська діяльність. Власне те, що зараз тут відбувається". 


   

  Попередній матеріал
  10 гравців української збірної отруїлись напередодні матчу з турками
  Наступний матеріал
  Австралія оговтується від потужної повені
  Теги: