Активістку "Фемен", яка оголилася перед Кирилом, доправили у Бориспільський міський суд

  Активістку "Фемен", яка оголилася перед патріархом Кирилом, доправили у Бориспільський міський суд. Про це "5 каналу" повідомили в обласному управлінні МВС. У міліції на дівчину склали адмінпротокол.
  Суд має визначити їй покарання - штраф чи арешт. Активістка кинулася назустріч Кирилові, коли глава Російського православ`я спускався по трапу літака. Люди з його оточення перепинили огололену із надписом "Кілл Кірілл" тобто "Убити Кирила". Сам він на інцидент ніяк не відреагував. Зараз глава Кирило на засіданні синоду Російської православної церкви у Києво-Печерській лаврі. У Києві він має пробути три дні. Це вже шостий візит російського патріарха за останні два роки.

  Патріарх Кирило, предстоятель російської православної церкви: "Я хотел бы выразить свое глубокое удовлетворение и радость в связи с возможностью снова вступить на святую украинскую землю. Помогай Господь всем нам таким образом идти по жизни, чтобы духовные и нравственные ценности, которые мы получили из киевской купели крещения, укреплялись в жизни народа, оплодотворяли народную жизнь и давали возможность людям мотивировать свои поступки теми великими нравственными ценностями, которые содержаться в Евангелии".
  Попередній матеріал
  Поліпшувати мовний закон буде президентська комісія
  Наступний матеріал
  Кожен сьомий гість Євро-2012 переконаний, що Україна уже в ЄС
  Теги: