Акції на підтримку Чорновол тривають в українських містах

  Акції на підтримку Тетяни Чорновол тривають в українських містах. В Києві активісти вже другий день пікетують головний офіс МВС. А в Івано-Франківську близько півсотні журналістів зійшлися на акцію протесту через жорстоке побиття колеги.

   

  До стін облдержадміністрації прийшли зі світлинами побитих кореспондентів, плакатами та заклеєними ротами. І утворили живий коридор «ганьби» для працівників установи. Журналісти вимагають знайти і покарати винних у побитті Чорновол і припинити репресії проти колег, які повідомляють правду. Плакати та портрети побитих за останній місяць кореспондентів повісили на стіну будівлі облдержадміністрації. Після прикарпатські ЗМІ підписали відкрите звернення до МВС, СБУ та ГПУ з вимогою справедливого розслідування усіх справ за фактами побиття журналістів.

  Іванна Янчук, журналіст: «Я впевнена, що винні будуть покарані, якщо не правоохоронними органами, то людьми».

  Володимир Заник, журналіст: «Ще 2 грудня національна спілка журналістів поширила заяву, в якій назвала подальшу співпрацю з владою аморальною. Через те, що 1 грудня постраждало понад 50 журналістів. Сьогодні цей список набирає 7 десятків і пішли грубі і безпардонні полювання».

  Попередній матеріал
  "Батьківщина": Богатирьова тисне на лікарів щоб вони мовчали про реальний стан Чорновол
  Наступний матеріал
  Янукович пообіцяв країні радикальні зміни
  Теги:
  Loading...