5.ua

Актор Cirque du Soleil перерахував $60 тисяч українській армії

  Актор всесвітньо відомого Cirque du Soleil Віктор Кі, який народився на Чернігівщині, перерахував $60 тисяч на потреби української армії.

  Як передає портал Чернігова, 45-річний актор їздив по США, розказуючи про біди України своїм глядачам. На концертах він і збирав гроші для української армії.

  Віктор Кі (Кіктєв) народився у Прилуках в родині музиканта та танцівниці. В дитинстві він виступав у цирковому колективі "Удай" Палацу культури заводу "Будмаш".

  У 1989 році Віктор вступив до Київської академії естрадного та циркового мистецтва, потім виїхав у Францію. Зараз актор мешкає у Флориді (США).

  Як зазначається, артист не забуває про Батьківщину і навіть розмалював свій автомобіль у синьо-жовті кольори, а на капоті розмістив зображення тризуба. На автівці напис: "Неlр Ukraine" ("Допоможіть Україні").

  Як повідомила мати Віктора, яка також проживає в США, у соціальних мережах, спочатку син збирав гроші на допомогу рідним загиблих на Майдані. "У першу чергу гроші давали тим родинам героїв Небесної сотні, які, на нашу думку, більше потребують фінансової допомоги. Хоча це не поверне їм втрачених рідних, але хоч якась допомога", - зазначила Лариса Цибульська.

  "Хотілося б, щоб і наша країна думала про це, а не лише громадяни, котрі живуть далеко від Батьківщини", - сказала мама артиста.

  Попередній матеріал
  Американець вчинив стрілянину у передмісті Майамі, загинуло двоє людей
  Наступний матеріал
  Яценюк пропонує бізнесменам висунути кандидатуру на Держкомпідприємництво
  Теги:
  Loading...