Ахметов пообіцяв відновити зруйновані фасади Андріївського узвозу

  Український бізнесмен і народний депутат від Партії Регіонів Ринат Ахметов визнав помилки, які допустили під час будівельних робіт на Андріївському узвозі і пообіцяв, що компанія СКМ допоможе Києву у відновленні історичної території.

  Про це повідомили "Кореспонент.net" в прес-службі Рината Ахметова

  "Андріївський узвіз - це символ Києва, його історія, і я вдячний всім, хто не залишився байдужим до проблеми, що виникла. Компанія ЕСТА ознайомилась з думками киян і вирішила відмовитися від будівництва ділового центру ще в березні," - повідомив Ахметов.

  "На жаль, після цього рішення були допущені дві грубі помилки. По-перше, дії компанії не були скоординовані; по-друге, вони не були роз`яснені громадськості. Таким чином, головні принципи СКМ - відкритість і прозорість - були порушені, "- зазначив бізнесмен.

  "Я обіцяю, що Компанія СКМ поверне первозданний вигляд зруйнованим фасадам. Крім того, ми допоможемо місту у відновленні Андріївського узвозу", - заявив Ахметов.

  У свою чергу, Генеральний директор компанії ЕСТА Холдинг Микола Нестеренко, пообіцяв відновити фасади знесених будівель.

  Як повідомлялося, вранці 10 квітня на Андріївському узвозі були знесені три будівлі, що викликало невдоволення з боку киян.

  За матеріалами Кореспондент.Net

  Попередній матеріал
  В Азербайджані збудують найвищий хмарочос у світі
  Наступний матеріал
  Наступним на Андріївському узвозі можуть зруйнувати будинок №18,- Бригинець
  Теги: