"Айдарівці" та побитий на Бориспільський трасі водій помирилися - Геращенко

  Бійці батальйону "Айдар", які мали конфлікт з громадянами на швидкісній трасі біля Борисполя, дійшли мирової угоди з учасниками цієї конфліктної ситуації.

  Про це на своїй сторінці Facebook ввечері 28 грудня повідомив народний депутат Антон Геращенко.

  "Днями начальник УВС Київської області Вадим Троян запросив на зустріч бійців батальйону "Айдар", які брали участь у сумно відомій сутичці на Бориспільській трасі. Також були запрошені потерпілі - хлопець якого вдарили, і родина якій трохи пом'яли машину. Також Вадим Троян запросив і мене. Поспілкувавшись за чашкою чаю та обидві сторони конфлікту примирилися", - написав у своєму блозі Геращенко.

  також він повідомив, що боєць "Айдару" з позивним "Кузя", який вдарив водія Reno визнав, що був не правий і не мав права брати участь у перешкоджанні на дорозі та  бити інших громадян.

  "Він щиро попросив вибачення у хлопця, якого він ударив і у сім'ї, машину якої він пошкодив. Чесно сказав, що був добу без сну, поки віз тіло загиблого друга і командира. Був злий і дратівливий на весь світ. Що йому щиро соромно за те, що він вчинив. Також Кузя вибачився і за своїх товаришів, які брали участь у сутичці і відразу після похорону виїхали на передову", - підкреслив Антон Геращенко.

  Як стало відомо, матеріальний збиток від пошкодження машини Reno Cangoo буде відшкодовано винним.

  "Сторони цього конфлікту показали, що ми українці вміємо об'єднуватися, переступати через особисті образи, вміти принести вибачення і домовлятися", - підсумував Антон Геращенко вичерпання цієї конфліктної ситуації.

  Попередній матеріал
  Коаліціанти домовились скоротити "чутливі" видатки держбюджету поки що лише на 2015-й рік
  Наступний матеріал
  Рада доручить Гройсману очолити свою конституційну комісію - Луценко

  Під Радою відбулася бійка між активістами та правоохоронцями

  Через бійку на Бориспільській трасі у міліції порушено кримінальне провадження

  На Майдані попрощались із загиблими бійцями "Айдару"

  "Айдар" не причетний до викрадення директора "Укрспирту" - прес-офіцер батальйону