Адвокати звинуваченого у скоєнні вибухів у Дніпропетровську звертатимуться до ГПУ [відео]

  Адвокати звинуваченого у скоєнні вибухів у Дніпропетровську - Дмитра Реви - звертатимуться до Генпрокуратури з проханням знайти та покарати винних у розповсюджені недостовірної інформації яка вийшла в ефірі "Першого національного" 18 жовтня минулого року в фільмі "Пекельне пекло".

  Напередодні Шевченківський райсуд Києва постановив, що телеканал зобов`язаний протягом тижня надати ефірний час компанії-виробнику фільму для спростування недостовірної інформації. За словами адвокатів Реви у фільмі викладалася перекручена інформація, матеріали, що були захищені таємницею слідства, а також вигадана інформація про обвинуваченого. Адвокати іншого підсудного Льва Просвірніна також подали позов до Шевченківського суду на "Перший національний". У квітні 2012 року в центрі Дніпропетровська пролунали чотири вибухи, внаслідок яких постраждала 31 людина, зокрема 10-ро дітей.

  Оксана Томчук, адвокат, сетра Дмитра Реви: "Я буду звертатися з відповідною заявою про відкриття кримінального правопорушення за фактом розголошення таємниці досудового слідства. Ця заява буде спрямована до Генеральної прокуратур. Нехай там перевіряють, хто все ж так був замовником цього фільму, хто допустив розголошення цих фактів".

  Попередній матеріал
  Кількість жертв повені в Буенос-Айресі зросла до 8
  Наступний матеріал
  Пірнальники перевіряли стан труб, прокладених дном Дніпра [відео]
  Теги:
  Loading...