Адвокати Гонгадзе звинуватили ГПУ у приховуванні матеріалів слідства

  Генеральна прокуратура приховує від захисників потерпілих матеріали справи генерала Пукача. Про це заявляють адвокат Мирослави Гонгадзе - Валентина Теличенко та Олександр Подольський, який має статус потерпілого.
  Їм відмовлено у знайомстві з матеріалами, оскільки їх нібито вивчає сам Пукач. Валентина Теличенко вважає, що насправді слідчі намагаються приховати неповноту проведеної роботи та уникнути оскарження в суді окремих складових справи. Також, за її інформацією, від матеріалів, які налічували 134 томи, нині залишилося тільки 116. Олександр Подольський запевняє, що слідство не хоче, щоб у процесі відкритого судового слухання обговорювалося питання про характер смерті екс-міністра внутрішніх справ Кравченка та питання ідентичності плівок Мельниченка. Також генералу Пукачу змінили обвинувачення. Замість "вбивства на замовлення" йому тепер інкримінують "вбивство групою осіб за попередньою змовою".

  Валентина Теличенко: "Я пропонувала принаймні дозволити вивчення матеріалів справи потерпілою стороною одночасно з вивченням матеріалів справи Пукачем. Мені було відмовлено. Відповідь була тільки на словах - "ну от піде справа до суду, суд її одержить, на тому етапі і ознайомитесь".

  Олександр Подольський: "Нічого не залежить вже від жодного слідчого. Нічого не залежить вже навіть від Генпрокурора. Всі вони виконують ті вказівки, які дає вище політичне керівництво. І цю справу вирішує по суті одна людина - Президент України".

  Попередній матеріал
  Ассанжу подовжили термін заґратування
  Наступний матеріал
  Стартує заключний тур групового етапу Ліги чемпіонів
  Теги: