Адвокат вдови Гонгадзе оскаржила вирок Пукачу

  Вирок Олексію Пукачу оскаржила адвокат вдови Георгія Гонгадзе. Валентина Теличенко заявляє про правові прогалини у вердикті і каже, що досудове і судове слідство у справі було проведене не повною мірою. Розгляд апеляції можливий за 3 місяці.

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонґадзе: "Своєю апеляційною скаргою я прошу повернути справу органові досудового слідства для того, щоб було ліквідовано суперечність в обвинувальному  висновку шляхом пред`явлення додаткового обвинувачення. Додаткове обвинувачення - це вбивство на замовлення".

  Наприкінці січня Печерський райсуд визнав Олексія Пукача убивцею журналіста Георгія Гонгадзе. Йому дали пожиттєве, конфіскували майно, позбавили генерального звання і присудили виплатити півмільйона гривень дітям Гонгадзе. Водночас, суд не врахував свідчення колишнього начальника міліцейської служби зовнішнього спостереження про причетність Леоніда Кучми та Володимира Литвина до вбивства. Сам Пукач в останньому слові заявив, що визнає свій вирок лише за умови, якщо колишні президент та спікер опиняться із ним в одній клітці.

  Попередній матеріал
  Жіночі тенісні збірні України та Канади розіграють путівку на Кубок федерації
  Наступний матеріал
  Незаконна забудова руйнує житлові будинки на околиці Ялти [відео]
  Теги:
  Loading...