5.ua

Адвокат: Насіковський і Котенко не причетні до побиття Чорновол [відео]

  Підозрювані у справі побиття Тетяни Чорновол - Андрій Насіковський та Олександр Котенко - до побиття журналістки не причетні, адже мають алібі - про таке «5 каналу» заявили їхні адвокати.

  Іван Владінов, захисник Олександра Котенка:«Он находился дома, у себя дома. Это подтверждается изъятые мобильный телефоны, айпады, он переписывался с людьми в этот момент, была включена геолокация этих устройств, и видно, где он находился, что он находился дома. Его вина в том, что он брат человека, который имел отношение к автомобилю».

  Юлія Котова, захисник Андрія Насіковського: «Сьогодні йому було оголошено підозру, яка зовсім взагалі необґрунтована. Наразі застосовується - вирішується застосування запобіжного заходу - тримати його під час досудового розслідування під вартою, під заставу чи взагалі його відпустити. ми вимагаємо, що він має бути випущений, тому що коли його затримали. з самого моменту початку затримання - це було безпідставно. Бо він жодного відношення до цієї події нема. Це фальсифікація слідства відбувається».

  Попередній матеріал
  Азаров: Протестувальники на Євромайданах перебувають у полоні міфів [відео]
  Наступний матеріал
  Міліція провела обшук у квартирі де прописаний Коханівський [відео]
  Теги:
  Loading...