Адвокат Мирослави Гонгадзе твердить про тиск на суд з боку ГПУ

  Оголошення обвинувального висновку Олексію Пукачу Печерський райсуд продовжить у середу. Колишнього керівника розвідки МВС звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.
  Андрій Федур - адвокат матері загиблого журналіста - відмовився брати участь у засіданні, оскільки, за його словами, під гриф "секретно" підпали не тільки прізвища учасників злочину, а й саме вбивство. Представник вдови журналіста Мирослави Гонгадзе, Валентина Теличенко, повідомила про числені порушення, припущені під час проведення судового слідства. Зокрема, це стосується причетності до злочину генерала Кравченка. На думку Теличенко, суд грубо ігнорує ці факти, що свідчить про тиск на правосуддя з боку Генпрокуратури.

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Ґонґадзе: "До справи приєднано заяву родичів Кравченка про закінчення досудового слідства. Суд брутально порушив їх права, почавши судове слідство. Це стосується звинувачень Крвавченка. Прокуратура з порушення зробила подання, суд з порушенням проігнорував цей факт. На суд чиниться тиск, щоби скрити недоліки Генпрокуратури. У мене питання - хто чинить правосуддя: суд чи всі рішення продиктовані Генпрокуратурою?"

  Попередній матеріал
  З виставки у США вкрали малюнок Рембрандта
  Наступний матеріал
  Лубківський: перший матч на НСК "Олімпійський" зіграють за 3 місяці
  Теги: