Адвокат Кучми хоче провести нову екпертизу "плівок Мельниченка"

  Захист другого Президента України Леоніда Кучми вимагає всі записи, зроблені Миколою Мельниченком. Про це журналістам заявив адвокат Кучми Алан Дершовіц.

  За його словами, захист хоче провести свою експертизу автентичності всіх плівок, а не лише тієї частини записів, де йдеться про вбивство журналіста Гонгадзе. При цьому адвокат ставитиме під сумнів справжність записів колишнього майора Мельниченка. Адвокат упевнений – другого Президента України підставили, сфальсифікувавши записи, тому Генпрокуратура має негайно припинити справу проти Кучми. На запитання журналістів, чи має пан Дершовіц - громадянин США - право на роботу в Україні, він не відповів. Проте заявив, що більша частина його роботи відбуватиметься за кордоном і він лише консультуватиме інших правників Леоніда Кучми.

  Алан Дершовіц, адвокат Леоніда Кучми: "Ми хочемо мати весь записаний матеріал, кожну хвилину плівок, щоби порівняти ті частини, в яких начебто йдеться про вбивство, з тими, де про це не йдется. Оскільки розмови про вбивство поганої якості, вони викликають найбільші сумніви".

  Нагадаємо, Генпрокуратура визнала плівки майора Мельниченка речовими доказами у справі щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Експертиза ГПУ довела - голоси, зафіксовані на плівці, належать другому Президенту України Леоніду Кучмі, спікеру Володимиру Литвину, екс-голові МВС Юрію Кравченку та екс-голові СБУ Леоніду Деркачу.

  Попередній матеріал
  Кузьмін: двом депутатам Блоку Черновецького інкримінують розбійний напад
  Наступний матеріал
  У Севастополі евакуйованих із Лівії нагородили почесними грамотами
  Теги:
  Loading...