5.ua

Адмірала Кабаненка позбавили допуску до державної таємниці

  Скандал у військовому керівництві України. Першого заступника начальника Генштабу - Ігоря

  Такі наслідки перевірки у відомстві. Працівники Служби безпеки виявили низку грубих порушень режиму секретності з боку посадовців Генштабу. Ігорю Кабаненку загрожує звільнення або пониження на посаді. Окрім нього, до відповідальності обіцяють притягнути інших чиновників. Ретельні перевірки у Міністерстві оборони СБУ розпочала тиждень тому. Під ревізію підпали генерали, відповідальні за боєготовність української армії. Тоді стало відомо, що у кабінетах кількох чиновників знайшли копії секретних документів. У Міноборони цю ситуацію не коментують.

   

  Адмірал з пронатівською позицією, за даними джерел "Часу. Підсумків Тижня", був причетний до операції військово-морських сил України з виявлення незаконно встановленого поблизу Севастополя російського обладнання. Тепер підозрюваний у розголошенні українських таємниць - знаходиться в лікарні. Від правоохоронців - коментарів жодних.

   

  Натомість у пресі вже розповіли і про пять квартир адміральської сімї і про роботу Ігоря Кабаненка на російську сторону.

   

  Перевірили інформацію вирішила знімальна група "5 каналу". Проте з учасників цієї історії поки що заговорила лише дружина адмірала. Дивіться на відео тут

   

  Попередній матеріал
  Глазьєв продовжує відмовляти Київ від євроінтеграції
  Наступний матеріал
  Херсонського пастуха засудили до 5 років за ґратами за кинутий недопалок