Facebook / Арсен Аваков

Аброськіна призначили першим заступником голови Нацполіції – Аваков

В'ячеслав Аброськін до того очолював поліцію в Донецькій області - де фіксували один із найнижчих по країні рівнів злочинності

Очільника Нацполіції у Донецькій області В'ячеслава Аброськіна призначили першим заступником голови Нацполіції України. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на сторінці у Facebook.

"Гідний офіцер, з перших днів війни працює на Україну в найгарячіших точках. Патріот до мозку кісток. За фактом його роботи - терористами за його голову оголошена нагорода. У підзвітній В'ячеславу Васильовичу Донецькій області один з найнижчих по країні рівнів злочинності - і це в прифронтовій області!" – відзначає Аваков. 

Крім того, Аваков розповів про досягнення чільника НП у Донецькій області на посаді.

"Впроваджена нова інноваційна система гарантування безпеки прифронтового Маріуполя на основі останніх світових інформаційних технологій та інтелектуальних камер спостереження дала феноменальний ефект. Парадоксально, але Маріуполь - одне з найбезпечніших міст країни!" – написав чільник МВС.

Він також додав: "Відмінно організована превенція злочинів, безкомпромісність у питаннях безпеки, дисципліна особового складу і компетентність підібраних виконавців - дали мені підставу за поданням Сергія Князєва сьогодні (19 липня) підписати наказ про призначення генерала В'ячеслава Аброськіна на високу посаду - служити і захищати кожного з вас".

Довідка: В'ячеслав Аброськін почав кар'єру правоохоронця у Криму. Він працював заступником управління МВС у Севастополі. Після анексії півострова переїхав та очолював поліцію Донеччини. 

Зауважимо, що на посаду чільника Нацполіції у Донецькій області нині призначили Віталія Невгада, який раніше працював заступником голови поліції області".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Спрацювали як швейцарський годинник: навчання бійців спецпідрозділу КОРД у Маріуполі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко порівняв ситуацію в Південній Осетії з Донбасом – відео
Наступний матеріал
Засідання Кабінету Міністрів – трансляція
Loading...