95 років Нацакадемії внутрішніх справ: Порошенко привітав випускників та вручив нагороди

Сьогодні у Академії працюють і здобувають освіту понад 2 тисячі учасників бойових дій

Президент України Петро Порошенко привітав працівників, випускників та студентів Національної академії внутрішніх справ із 95-ю річницею навчального закладу. Глава держави зауважив значимість Академії, адже серед її випускників – відомі державні діячі, видатні вчені, керівники правоохоронних структур, навчальних закладів і наукових установ. Про це повідомляє прес-служба Президента

Тут також готують фахівців оперативної роботи і слідства, командирів підрозділів Національної гвардії, експертів-криміналістів і навіть практичних психологів.

Порошенко особливо відзначив той факт, що сьогодні у Академії працюють і здобувають освіту понад 2 тисячі учасників бойових дій, котрі захищали Україну від російської агресії. "Багато з них удостоєні державних нагород і відзнак. На превеликий жаль, 38 слухачів і курсантів віддали своє життя за нашу Батьківщину. Вічна їм слава і наш низький уклін", – наголосив Президент. Пам'ять загиблих воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання.

"Суспільство отримує від усіх правоохоронних органів синергетичного ефекту в боротьбі з корупцією, іншими видами злочинності, в захисті життя, безпеки, прав і свобод громадян. Впевнений, що українські поліцейські гідно впораються зі своєю частиною цієї роботи", – резюмував Президент, ще раз вітаючи присутніх зі святом.

Окрім того, з нагоди свята Петро Порошенко вручив високі державні нагороди, інформує прес-служба Президента. Зокрема, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено полковника поліції Олександра Каверіна, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня – начальника відділу Національної академії внутрішніх справ Світлану Войналович. Почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України" присвоєно проректорові Національної академії внутрішніх справ, полковнику поліції Сергію Чернявському.

По завершенні урочистої частини Глава держави поспілкувався із особовим складом підрозділів КОРД, "Миротворець", випускниками академії-учасниками АТО та співробітниками Спеціального миротворчого центру, які брали участь у міжнародних поліцейських місіях в різних країнах світу.

Також він оглянув зразки спеціальної техніки. 

Як повідомляв 5.ua, на Донеччині не вистачає 2 тис. поліцейських

Попередній матеріал
Радник Авакова: коли на дорогах запрацює нова система відеофіксації
Наступний матеріал
Холодницький: НАБУ зробить все для того, щоб довести справу Онищенка до суду

Нова велополіція: сьогодні Кличко передасть поліціянтам 100 роверів

В ОБСЄ обговорюють озброєну поліцейську місію на Донбасі

У Києві жорстоко застрелили молодого чоловіка – поліція встановила особу загиблого

МВС підтримує введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі