5.ua

8 років ув’язнення отримав донетчанин, який у березні захопив у заручниці співробітницю кредитного союзу [відео]

  Також засуджений має виплатити тридцять тисяч моральної та понад десять тисяч матеріальної компенсації Юлії Білоусовій, якій під час утримання в заручниках порізав ножем обличчя та руки. Дружина та мати засудженого не могли стримати сліз у залі суду. Сам Андрій Білоусов напередодні визнав частково свою провину та попросив вибачення у постраждалої. Із його слів, він не хотів поранити жінку, це сталося випадково під час її опору. Нагадаємо, 12 березня, Калугін захопив у заручниці співробітницю кредитної спілки, він сплатив три із половиною тисячі гривень так званої страховки, аби отримати від спілки кредит. Проте, кредит йому не дали, страховку повертати відмовлялися, ще й відсотки якісь вимагали сплатити через що Калугін і вдався до радикальних дій.

  Андрій Калугін, засуджений: «Никого я не хотел не обезобразить, не убивать, просто довели до такого состояния, что вспылил».

  Лариса Хорольська, мати засудженого: «8 лет это очень много. За убийство дают восемь лет. Он никого не убил. Его приравняли как к убийце. Я не согласна с таким приговором».

  Юлія Білоусова, постраждала: «Несмотря на то, что медицина на высшем уровне. Но врачи не обещают мне идеального лица, которое было до этого случая, я считаю, что каждый человек, который совершает преступления, должен быть наказан».

  Попередній матеріал
  У Криму мітингували проти євроінтеграції [відео]
  Наступний матеріал
  Одного з учасників недільної масової бійки біля Кабміну заарештували [відео]
  Теги:
  Loading...