67 річниця визволення Києва від фашистських загарбників [репортаж, відео]

  Головною вулицею Києва сьогодні їздили машини радянських часів. Парадом техніки часів Великої Вітчизняної - відзначили 67-му річницю визволення Києва від фашистських загарбників. 6 листопада 1943 року радянські війська під час Київської наступальної операції визволили столицю Української республіки.

  Військові пісні, техніка радянських часів та близько 3 сотень солдатів-визволителів у відреставрованій військовій формі. До 67-ї річниці визволення Києва Хрещатиком на параді крокували учасники -  військові- реконструктори з України, Росії та Білорусі.

  Подивитися на дійство приїхали кілька десятків ветеранів війни з України та Росії. Марія Костянтинівна пам`ятає день визволення Києва, наче це було вчора. Сьогодні майже такий день як і 67 років тому - без дощу та зі слізьми щастя на очах.

  Розсікає Хрещатиком і учасник визволення Києва - старенький мотоцикл 43 року випуску. Приїхав на парад із Харкова. Пасажири і як 67 років тому - грають "Катюшу".

  У неділю на мототреку "Пирогів" відбудеться реконструкція подій визволення Києва 1943 року. Глядачам покажуть зразки історичної бойової техніки та стрілецької зброї, а ще нагодують солдатською кашею.

  Ксенія Дворнікова, Олена Сорокіна, 5 канал

  Попередній матеріал
  Донецькі металурги "оживили" паровоз-танк 9-П [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Українських моряків екстрадують з Венесуели на Батьківщину найближчим часом
  Теги: